Küçük Sırlar Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Küçük Sırlar Fan Sitesi

Kimseye Benzemeyen ve Herkes Gibi Olanların Hikayesi

Küçük Sırlar Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz:Perş. Ocak 01 1970

Sitemize www.kucuk-sirlar.tr.cx adresinden daha hızlı ve pratik şekilde bağlanabilrsiniz..

2 posters

Küçük Sırlar Genel Tanıtım

Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

ZodyakKoç At

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 178
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/07/10
    Yaş Yaş : 34
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/90
    Nerden Nerden : Mersin
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Webmaster
    Lakap Lakap : Hilary

Konu İkonu Küçük Sırlar Genel Tanıtım

Mesaj tarafından Tubist Paz Tem. 18 2010, 12:23

Küçük Sırlar Genel Tanıtım

Başrollerinde Sinem Kobal ve Burak Özçivit'in rol aldığı 'Küçük Sırlar' İstanbul’un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıradaşı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının, daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkar ve çarpıcı hikayesini anlatıyor.

Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar.

Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su’nun hikayesini şekillendiriyor. Su yaşadığı dünyanın en pırıltılı, en beğenilen, en konuşulan, en özenilen kızı. Diğerleri gibi ‘vampir’ olmamaya, ‘temiz’ kalmaya, kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama o dünyanın dışında kalmak kolay değil. O dünyanın içinde durmak da. Ama hiçbiri, tam ortada durmak kadar zor değil.

Küçük Sırlar’da aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu, sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık, karmaşık, sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.

Küçük Sırlar’ın kahramanlarının hemen hemen hepsi ‘vitrinde yaşıyor.’ Gözümüz kahramanların hemen hemen hepsini magazin eklerinin ikinci sayfa haberlerinden ısırıyor. Bu nedenle çok uzak gibi görünseler de çok yakınlar. Onlar daha büyük arenalarda ve daha güçlü düşmanlarla savaşsa da yaraları, duyguları, aşkları, sevgi ve nefretleri hepimizinki gibi.

Dizide diğer yerli dizilerin kurgu ve hikayelerinden farklı, hızlı ve yoğun bir anlatım tarzı yaratılırken kahramanların hayatlarında önemli bir yeri olan Facebook, Twitter ve cep telefonları da hikayelerinin gelişiminde kullanılıyor.
    SunseT
    SunseT
    Yeni Üye
    Yeni Üye

ZodyakBoğa Domuz

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 48
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/07/10
    Yaş Yaş : 29
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 19/05/95
    Nerden Nerden : Azerbaycan ft Ziyagil Yalısı

Konu İkonu Geri: Küçük Sırlar Genel Tanıtım

Mesaj tarafından SunseT Ptsi Tem. 19 2010, 20:56

tşkler
    müthiş bir dizi ve yaza damgasını vuracağa benziyor,inşallah ilk bölümkü çekiciliğini ve farklılığını kaybetmez

Forum Saati Paz Eyl. 29 2024, 03:28